MALUCHOM NA TAK!

Program pobytowy dla aktywnych rodziców z aktywnymi dziećmi.
Dla rodziców i opiekunów szukających spokojnego, bezpiecznego i oddalonego od zgiełku miast miejsca na wypoczynek przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Na specjalnych warunkach cenowych proponujemy pobyt w fińskim domku (na minimum 4 noce).

W schronisku istnieje możliwość wykupienia śniadań lub całodziennego wyżywienia. W menu przygotowaliśmy także porcje dla najmłodszych – mniejsze i za niższą cenę. W schroniskowej kuchni istnieje możliwość podgrzania własnego jedzenia dla dzieci. Nocujący w fińskim domku mogą korzystać z pieca na którym można samodzielnie przygotowywać posiłki.

Do dyspozycji nocujących z dziećmi oddajemy: łazienkę,  miejsce do przewijania dzieci, fotelik do karmienia, kącik z zabawkami. Nocujący w fińskim domku mają łazienkę do własnej dyspozycji. Obszerna jadalnia i weranda zapewniają miejsce do zabawy w czasie niepogody. Obok schroniska znajduje się plac zabaw i wiata.
Okolica sprzyja krótszym i dłuższym spacerom oraz wycieczkom po okolicznych lasach i polanach. Więcej o walorach otoczenia schroniska w działach: okolica i atrakcje.

Osoby przyjeżdżające z dziećmi na pobyt do Domku Fińskiego (6 nocy i więcej) – po wcześniejszym umówieniu – mogą liczyć na wywóz bagaży z Wierchomli lub Szczawnika. Przy krótszych pobytach wywóz / zwóz bagaży jest dodatkowo płatny.

Do schroniska można się dostać spacerem (25 min.) od górnej stacji wyciągu krzesełkowego z Wierchomli (latem i zimą codzienni – a poza sezonem z reguły w weekendy). W czasie wycieczek wykorzystać można kolejkę gondolową z Krynicy na Jaworzynę Krynicką. Więcej informacji w działach dojazd i dojście oraz mapa okolicy.

Program pobytowy w fińskim domku
dla aktywnych rodziców z aktywnymi dziećmi

 • Tygodniowy pobyt dla rodzin z dziećmi
  – 6 nocy z pościelą i wywozem bagaży – 1620 zł
 • 2-tygodniowy pobyt dla rodzin z dziećmi
  – 13 nocy z pościelą i wywozem bagaży – 2535 zł
 • Pełny cennik w opisie fińskiego domku

Zniżki dla dzieci przy pobytach w schronisku

 • Bezpłatny nocleg dziecka do 3 roku życia (na łóżku rodzica/opiekuna)
 • Dla dzieci od 3 do 12 roku życia zniżka 20% na nocleg
 • Dla dzieci do 12 roku życia nocleg w namiocie bezpłatny
 • W ramach promocji W TYGODNIU TANIEJ cena za nocleg w schronisku
  dla dzieci od 3 do 12 roku życia wynosi 28 zł
  (szczegóły promocji w cenniku)

Zapraszamy 🙂

Schronisko nad Wierchomlą

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. 14 stycznia 2017

  […] ZNIŻKA 20% dla rodzin z dziećmi w wieku 3-12 lat Zniżka dotyczy opłaty za cały segment. Zobacz szczegóły na stronie Maluchom na TAK! ** Dowóz / zwóz bagaży W pozostałych przypadkach (opcjonalnie po wcześniejszym umówieniu) […]