Praca i wolontariat z widokiem na Tatry

Poszukujemy osoby do pracy w schroniskowej kuchni
i przy obsłudze ruchu turystycznego.

Konieczna książeczka Sanepid. Wskazane referencje. Zwracamy uwagę, że praca w schronisku odbywa się często w nietypowych godzinach oraz rózni się nieco od pracy w klasycznej restauracji czy hotelu.

Praca w schronisku na Jaworzynie Krynickiej i w Bacówce nad Wierchomlą.

Osoby zainteresowane – po wcześniejszym umówieniu się – zapraszamy z wizytą, na kilka dni, tak aby mogły osobiście przekonać się, jak z bliska wygląda praca z najpiękniejszą panoramą Tatr w tle 🙂

***

Osoby zainteresowane WOLONTARIATEM w sezonie letnim i jesiennym (w okresie od czerwca do października) lub zimowym (ferie szkolne) lub PRAKTYKAMI studenckimi proszone są o kontakt.

Jeśli macie kilka tygodni lub kilka miesięcy możecie spróbować życia w górskim schronisku. Przyjmiemy pod nasz dach osoby, które chciałyby spróbować swoich sił z dala od cywilizacji i telewizji 🙂

Preferujemy osoby młode, samodzielne, uśmiechnięte, przyjazne ludziom i zwierzętom, gotowe uczyć się nowych rzeczy.

Praca w schronisku jest bardzo różnorodna. Odbywa się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Za dnia i po ciemku… Praca polega na wsparciu prowadzących schronisko w obsłudze ruchu turystycznego – działaniach porządkowych, zmywaniu, segregowaniu śmieci itp. Doświadczenie w pracy w schronisku nie jest konieczne – choć oczywiście mile widziane :). Wskazane są książeczki Sanepid.

Pożądane jest podstawowe doświadczenie turystyczne, świadomość dla kogo i po co istnieją w górach schroniska. Należy również posiadać sprzęt i odzież stosowne do pory roku i warunków górskich.

Osoby zainteresowane – po wcześniejszym umówieniu się – zapraszamy z wizytą, na kilka dni, tak aby mogły osobiście przekonać się, jak z bliska wygląda praca z najpiękniejszą panoramą Tatr w tle.

Na wolontariat przyjmujemy na okres min. 4 tygodni.

Osoby wysyłające maila proszone są o załączenie krótkiego CV oraz informacji w jakim okresie chciałyby przyjechać do nas.

Zapraszamy Małgosia i Marcin 🙂

Schronisko nad Wierchomlą - panorama